• BİZİ ARAYIN

  • Tel: +90 312 230 00 53

line
line
  • BİZE ULAŞIN

  • Mutlukent mah.1978.cad no 8 06810 ÜMİTKÖY/ÇANKAYA/ANKARA

Enerji


Blue Energy İn (BEI) holdinginin Türkiye temsilcisi Mavi Enerji Türkiye (MET) olarak Energıa Eııropa tarafından üretilen patentli elektrik tasarrufu cihazlarını dünya pazarına sunuyoruz. İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Belçika, İsviçre ve Dubai gibi ülkelerde kurulmuş olan cihazlarımız şu anda Rusya ve ABD piyasasına girmektedir.

Kaliteli ürün ve hizmeti esas alarak, zayıf akımlı elektrik - elektronik sistemleri ve elektrik tasarruf cihazları üretiyoruz. Yazılımlar ve sektörel çözümler başta olmak üzere projeler üretmeyi ve satış sonrası teknik destekle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke ediniyoruz. Sonuç odaklı çözümleri en son teknolojiyle üretip ülke ekonomisine Mavi Enerji sistemleriyle katma değer sağlamayı hedefliyoruz.


-Güneş Panelleri
-E-Box Cihazları


Geleceğin önemli temiz enerji kaynaklarından biri olan BİYOKÜTLE enerji üretiminin ülkemizdeki ilk örneklerinden biri BARKOTEK ENERJİ A.Ş. tarafından BALIKESİR İli HAVRAN İlçesi'nde kurulacaktır. 6,0 MWe elektrik üretim gücündeki BİYOKÜTLE GAZLAŞTIRMA VE ENERJİ üretim tesisi ile geleceğin önemli temiz enerji kaynaklarından birini daha ülkemize getirme onurunu yaşayacağız. Bu alanda ülkemizde ilklerden biri olacak firmamız gelecekte sürdürülebilir ve temiz çevre özelliği nedeni ile bu tür enerji yatırımlarına öncelik verecektir.