• BİZİ ARAYIN

  • Tel: +90 312 230 00 53

line
line
  • BİZE ULAŞIN

  • Mutlukent mah.1978.cad no 8 06810 ÜMİTKÖY/ÇANKAYA/ANKARA

Başkanın Mesajı

                                                                
İş hayatımızda Çeyrek asrı geride bıraktığımız şu günlerde Barkotek A.Ş. olarak 1996 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmaya ilkgünkü heyecanımızla devam ediyoruz. Bu heyacanımız kendimize bir vizyon olarak belirlediğimiz "Başkası yapıyorsa biz daha iyisini yaparız" anlayışımızdan kaynaklanmaktadır.

Faaliyetlerimizdeki en büyük gücü uzman kadromuz, mesleki tecrübemiz ve finansal kabiliyetimizden almaktayız. Küresel ortamda rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımıza olan inancım tamdır

20. yılımızda inşaat ve enerji sektörlerinde önemli yatırımlar yaparak daha fazla kişiye istihdam sağlamayı arzu ediyoruz. Barkotek A.Ş. olarak, ülkemize ve adımıza yakışan eserlere imza atabilmek için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizin gelişimi, esenliği, refahı, birliği ve beraberliği için çalışıyoruz.

Şirketimizin başarısında emeği geçen değerli çalışanlarımıza, Barkotek A.Ş.’ye duydukları güven ve verdikleri destek için müşterilerimize, bizimle birlikte çalışmaktan keyif alan çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Burhan SEYHAN
Chairman
Barkotek A.Ş.